Pendik Isı Yalıtım Firmaları

Öncelikle ısı yalıtım nedir: ne işe yarar onu sizlere tanımlayalım Isı yalıtımı, sıcak ya da soğuk havanın ısı köprüleri vasıtası ile konutların içine girmesini ya da çıkmasını engellemek adına yapılan işlemlerdir. Sürekli artan enerji faturaları ısınma için ayrılan bütçeleri de arttırmaktadır. Pendik ısı yalıtım buna çok önem vermektedir Pendik ısı yalıtım firmaları arasında soy yapı sı yalıtımda çok başarı elde etmiştir Pendik’in tüm binaları ARTI  ısı yalıtımını yapmıştır. ARTI -isi-yalitmENERJİ KİMLİK BELGESİ

Binanın içi kısmı ile dış kısmı ortamını bir birinde ayrı tutan ve binanın dış kopuğu olarak bilinen dış duvarlar,kapılar,pencereler tavan,çatı gibi döşemelerde oluşan yapı elemanları binayı oluşabilecek etkenler den korumaktadır. Bunu özelikle mütaahitler bina yapan şirketler yada şahıslar bunu çok göz arta etmekte çünkü binanın olmazlardan olmazı dır ısı yalıtım bütçelerine hem de daha fazla yakıt tüketerek çevreye ve ülke ekonomisine zarar vermektedir. Bu olumsuzlukları engellemek amacıyla 2000 yılında yürürlüğe giren Binalarda Isı Yalıtımı Yönetmeliği’ne göre yeni konutlar ısı yalıtım uygulaması gerçekleştirilmiş şekilde projelendirilme zorunda olup eski binaların da 2017 yılına kadar Enerji Kimlik Belgesi alma zorunluluğu bulunmaktadır.

NEDEN BİNA DA ISI YALITIM OLMALIDIR

ARTI Kışın soğuğu yazın ise sıcağı geçirmeyen ısı yalıtım sistemleri ile 4 mevsim kusursuz performans için kalıcı çözümlerden faydalanabilirsiniz.

ARTI Doğru yalıtım uygulamaları ile ısıtma ve soğutma giderlerinizde %40 -60 oranında tasarruf sağlayabilirsiniz. Siz konforun keyfini sürerken elde edilen enerji tasarrufu sayesinde ısı yalıtım maliyeti 3 kış sezonunda amortisman süresini dolduracaktır.

ARTI Evlerinizde rutubet değil huzur olsun.. Isı yalıtım uygulamaları ile konutlarınızı küf ve nemden uzak tutarak sağlıklı ve rahat yuvanızın tadını çıkartabilirsiniz.

ARTI Isı yalıtım uygulamaları ile konutlarınız da sağlayacağınız konforun yanı sıra olumsuz dış etkenlerden koruyarak bakım, onarım vb. masraflarınızı azaltabilirsiniz.

ARTI Isı yalıtım uygulamaları Türkiye ve Avrupa Standartlarına uygun ve ekolojik dengeyi korumaya yardımcı bir sistemdir. Kömür ya da doğalgaz gibi fosil yakıtların tüketiminin azaltılması ile cüzdanınız kadar doğanın da yüzünü güldürebilirsiniz. Dış cephe ısı yalıtımı ile zararlı emisyonların etkisinin azalmasına yardımcı olabilir ve gelecek nesillere daha sağlıklı bir dünya bırakılmasını

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir